Overlijden Ruud Echten

Beste Leden,

 

Gisterenavond hebben wij het bericht gekregen dat ons oud bestuurslid en BCS’er Ruud Echten afgelopen donderdag onverwacht is overleden.

 

De meeste van onze leden zullen Ruud ongetwijfeld kennen als een enthousiaste badmintonner en een betrokken lid bij onze vereniging. Helaas kon Ruud een aantal jaren geleden door lichamelijke ongemakken niet meer badmintonnen en is toen gestopt.

 

Ruud heeft diverse functies binnen het bestuur bekleed en was in moeilijke tijden niet te beroerd om samen met de toenmalige besturen lastige taken en beslissingen te nemen. Ook heeft Ruud door deelname aan commissies in onze vereniging met name het recreatieve badminton bij BCS positieve impulsen gegeven. Wij zijn daarom ook nu nog steeds dankbaar wat Ruud voor onze vereniging heeft gedaan.

 

Wij wensen Ankie, familie en naasten veel sterkte met dit verlies.

 

 

Bestuur BC Schijndel

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s